Statystyki drużyny

Aktualności

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2015/16

• autor: jakubp14, 2015-12-05 20:31

Podopieczni Waldemara Werby zakończyli rundę jesienną z bilansem 13 zwycięstw i 1 porażki .

Bilans bramek : 64:10.

Przyszedł czas na rozliczenie poszczególnych spotkań zespołu .

1. kolejka

UKS Borów 6-0 POLONIA Jaszowice

Łatwe otwarcie sezonu w meczu z beniaminkiem.Debiut zaliczył Piotrek Matusiewicz ,zastępując Brzezickiego. Mogło paść dużo więcej bramek ,ale zabrakło skuteczności.

Bramki : 2 K.Kubiak ,2 Ostrowski ,2 Koterba. Asysty : 3 Pietrzak ,K.Kubiak ,Żach ,Maciejewski.

2. kolejka

GKS Kobierzyce 3-1 UKS Borów

Pierwsza i ostatnia porażka ,a nawet strata punktów w rundzie.Osłabieni brakiem Pietrzaka i Brzezickiego przegrywamy ,mimo że do przerwy prowadziliśmy 1:0.Na mecz wybraliśmy się w 11.Szybka kontuzja Koterby ,a później czerwona kartka Matusiewicza sprawiły ,że nie udało się wywieźć z Kobierzyc ani jednego punktu.

Bramka : Maciejewski (asysta T.Kubiak)

3.kolejka

UKS Borów 5-0 FORZA Wrocław

Kolejny mecz bez historii w Borowie.Szansę po raz pierwszy dostali juniorzy młodsi : B.Stankiewcz i D.Maciejewski.

Bramki : 3 Maciejewski ,Żach ,Dzierżak . Asysty : 3 K.Kubiak ,Kośnieżewski ,Żach

4. kolejka

Barycz Milicz 1-4 UKS Borów

Ciężka pierwsza połowa ,jednak w drugiej UKS przejął inicjatywę i pokonał Barycz różnicą 3 bramek. Minusem tego meczu bardzo duża ilość żółtych kartek dla zawodników naszego zespołu.

Bramki : 2 Żach ,Flossmann ,Pietrzak. Asysty: 2 K.Kubiak ,2 Pietrzak.

5. kolejka

UKS Borów 6-0 ORZEŁ Pawłowice

Kolejny mecz u siebie ,kolejny pogrom.Znów dużo kartek ,w tym 2 żółte Gawlasa.Do gry wrócił Koterba po kontuzji.

Bramki : 4 K.Kubiak ,Maciejewski ,Gawlas. Asysty: 3 Pietrzak ,T.Kubiak ,Flossmann ,Maciejewski.

6. kolejka

POLONIA Wrocław 1-5 UKS Borów

Wynik zwiastowałby jednostronny pojedynek ,jednak do pierwszej strzelonej bramki bardzo wyrównany pojedynek.Akcja zwrotna to właśnie 20 minuta.Gospodarze zmarnowali stuprocentową sytuację ,Brzezicki krótko wznowił "piątkę" ,T.Kubiak uruchamia Pietrzaka ,ten świetną prostopadłą piłką uruchamia Żacha ,który kończy strzałem w okienko ! Od tego czasu mecz toczył się po naszej myśli i odnosimy 5 zwycięstwo w 6 meczu.

Bramki : Żach ,Gawlas ,K.Kubiak ,Maciejewski ,T.Kubiak. Asysty : 3 Pietrzak ,Maciejewski ,Żach.

7. kolejka

UKS Borów 3-1 Strzelinianka Strzelin

Zwycięskie derby ! Pokonujemy Strzeliniankę ,będąc zdecydowanie lepszym zespołem.Spotkanie kończyliśmy w 9 ,po czerwonych kartkach T.Kubiaka i Kośnieżewskiego ,a mimo to nadal byliśmy groźniejsi. Po tym meczu poczuliśmy siłę naszego zespołu i uwierzyliśmy ,że możemy pokonać każdego.

Bramki : Żach ,K.Kubiak ,Gawlas. Asysty : K.Kubiak ,Pietrzak ,Koterba.

8. kolejka

Skra Wojnowice 0-1 UKS Borów

Jedno ze słabszych spotkań naszego zespołu .Osłabieni brakiem Gawlasa .Zdobywamy szczęśliwą bramkę (Brzezicki wybija piłkę, obrońca chce zgrać do środka ,kiksuje i lobuje własnego bramkarza) . W końcówce rywale mają rzut karny ,Brzezicki broni rzut karny i 2 dobitki i zostaje naszym bohaterem. Fatalna końcówka doprowadziła jeszcze do czerwonej kartki T.Kubiaka ,który ratuje nas faulem na linii pola karnego.Przeciwnik myli się minimalnie z rzutu wolnego i szczęśliwie wracamy do domu z kompletem punktów.

9.kolejka - PAUZA

10. kolejka

UKS Borów 2-1 WIWA Goszcz

Pokonujemy dotychczasowego lidera !!! Co za mecz naszego zespołu. Wiwa strzeliła na 1:0 po naszej głupiej stracie ,ale poza tym w tym meczu na boisku królował UKS. Fantastyczne akcje do przodu ,bezbłędna gra w obronie. Przy lepszej skuteczności mogliśmy rozgromić lidera ,ale mogliśmy też stracić 2 punkty (znów rzut karny 5 minut przed końcem) ,ale wszyscy wiedzą jak się skończyło :) Ozdobami spotkania nasze bramki : pierwsza po fenomenalnej asyście Pietrzaka "fałszem" Kubiak ośmiesza obronę rywali ,a drugi gol to strzał Maciejewskiego w samo okienko bramki  Wiwy.

Bramki : Kubiak, Maciejewski. Asysty : Pietrzak ,Żach

11. kolejka

Lotnik Twardogóra 0-1 UKS Borów

11 kolejka , 10 mecz , 9 zwycięstwo.Tym razem gorsza postawa zespołu, zbyt niskie tempo gry i spotkanie nerwowe do ostatnich minut. Dopiero w 75 minucie w drugim meczu z rzędu decydującą bramkę zdobywa Maciejewski cudownym strzałem z rzutu wolnego (wywalczony przez Dzierżaka ). Tradycja z 85 minuty kontynuowana ,rzut karny dla gospodarzy broni Brzezicki i kolejne 3 punkty przywiezione z gorącego terenu :) Na trybunach oglądali nas wsmutnych nastrojach pauzujący rywale z Goszcza ,bo nasze 3 punkty zbrały im lidera ! 24.10 - LIDER Z NAZWY I W TABELI !

12. kolejka

UKS Borów 2-1 Plon Gądkowice

Najsłabszy mecz w rundzie. Brak K.Kubiaka spowodował słabą grę do przodu. Cała drużyna wyglądała na zmęczoną. Na szczęście 3 punkty ,w takich meczach to chyba najważniejsze. 4 mecz z rzędu w 85 minucie Brzezicki nie zostaje pokonany z 11 metra :) Taka ciekawostka.

Bramki : Maciejewski ,Żach. Asysty :Gawlas ,Pietrzak.

13. kolejka

Polonia Bielany Wrocławskie 1-6 UKS Borów

Wreszcie pewne zwycięstwo ,wreszcie bez karnych w końcówce . Niezła gra jak na warunki panujące w Bielanach .Mecz ułożony od pierwszych minut . 10 zwycięstwo z rzędu i to chyba tyle :)

Bramki : Żach , K.Kubiak ,Gawlas ,Flossmann ,Rak ,bramka samobójcza. Asysty : 3 Pietrzak ,2 Maciejewski, K.Kubiak.

14. kolejka

UKS Borów 3-1 Piast Żmigród

Zwycięstwo z 3 drużyną w tabeli . Juniorzy 3-ligowego zespołu byli chyba najbardziej wymagającym rywalem UKS-u. Mimo to wygrywamy zdecydowanie stwarzając sobie więcej sytuacji i przeważając przez większą część meczu. Szybka bramka Żacha ,po przerwie rywali dobił świetnym strzałem Kubiak .Rywale łapią kontakt po paru minutach robi się trochę nerwowo ,ale w 80 minucie Pietrzak ładnym strzałem z woleja potwierdza nasze zwycięstwo .Goszcz przegrywa u siebie i powiększamy przewagę na czele tabeli !

Bramki : Żach ,Kubiak ,Pietrzak . Asysty : Dzierżak ,Maciejewski.

15. kolejka

Polar Wrocław 0-19 UKS Borów

Mecz bez historii ,ale jednak z historycznym wynikiem. Szykowaliśmy się na cięzki mecz we Wrocławiu. Kapitanem zespołu był K.Kubiak (Pietrzak pauzował za kartki) i poprowadził naszą drużynę do pogromu ,sam strzelając 6 bramek :)

Bramki : 6 K.Kubiak ,5 Żach ,2 Koterba ,2 Maciejewski ,2 Rak ,Gawlas ,Dzierżak.

Asysty :6 Maciejewski ,2 Żach ,4 Dzierżak ,Rak ,T.Kubiak ,Koterba ,Kośnieżewsk